W Polsce pojawiły się kilkanaście lat temu. Inspiracja przybyła z Niderlandów i na dobre rozgościła się na naszych działkach, urzekając paczki przyjaciół i rodziny z dziećmi. Prostota i mobilność to jej największe atuty. Domki holenderskie na sprzedaż to alternatywa dla tradycyjnych budynków letniskowych. Nowe nieruchomości, dzięki ciekawym aranżacjom zewnętrznym, są idealnym miejscem do wypoczynku.

Domki holenderskie

Tanie domki letniskowe na sprzedaż!

Nowoczesne domki holenderskie to przykład nieruchomości mobilnej. Od 20 lat jesteśmy producentem luksusowych posiadłości wakacyjnych. Zajmujemy się projektem, aranżacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz sprzedażą nowych powierzchni. Choć nowoczesna, przestrzeń dla singli, par czy rodzin z dziećmi musi być przede wszystkim bezpieczna. Cała konstrukcja opiera się na bazie ramy stalowej z kołami – to podstawowy wyznacznik mobilności budynku. Pozwala na swobodne przestawianie nieruchomości na sprzedaż w celu zmiany aranżacji zewnętrznej. Domki holenderskie są docieplone watą szklaną prasowaną. Grubość warstwy zależy od poziomu konstrukcji – inna będzie na podłodze, inna w ścianach, jeszcze inna w okolicy dachu. Wszystko po to, by producent mógł zapewnić nowym lokatorom odpowiedni komfort cieplny.

Posiadłość gotowa do zamieszkania

Aranżacje zewnętrzne i wewnętrzne nowoczesnej nieruchomości na sprzedaż zależą od wybranego projektu. Zazwyczaj w pomieszczeniach dominują płytki, drewno czy linoleum. Jako producent nowych domków holenderskich zapewniamy również przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne. Luksusowe siedlisko do spędzania dłuższych lub krótszych urlopów w komfortowych warunkach jest na wyciągnięcie ręki.

Ty pytasz o projekt, my zajmujemy się resztą

Jesteśmy producentem nowych mobilnych domków holenderskich, korzystającym tylko z certyfikowanych materiałów. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci zamieszkają w nowoczesnych i jednocześnie bezpiecznych, komfortowych miejscach, skupiając się tylko na wakacyjnym relaksie. Będzie towarzyszyć ci na każdym etapie realizacji projektu – od wyboru metrażu po kwestie związanie z aranżacją zewnętrzną czy wystrojem pomieszczeń.

Zapytaj doświadczonego producenta o nowoczesne posiadłości na sprzedaż – spełnimy twoje marzenia!