To coś więcej niż adres na letnie dni. O wiele większe niż popularne w ostatnich latach kampery czy przyczepy kempingowe, z równie skuteczną możliwością przemieszczania lub chęcią zmian lokalizacyjnych na dłużej. Domki angielskie pomagają spełnić marzenia o mobilnej posiadłości. Wystarczy podłączenie instalacji elektrycznej, wodociągowej i kanalizacji.

Z brytyjskich uliczek na polskie działki

Dopracowana, elegancka elewacja sprawia, że domki angielskie całoroczne przypominają tradycyjne budynki wolnostojące charakterystyczne dla Wysp Brytyjskich. Cała konstrukcja opiera się na kołach – to podstawa mobilności domu. Ocieplone ściany, które powstają z połączenia stali i drewna, zapewniają komfort cieplny także jesienią i zimą. Trzyszybowe okna i ogrzewanie na całej przestrzeni sprawiają, że domy angielskie całoroczne mogą być zamieszkiwane niezależnie od warunków pogodowych. Jednocześnie dbamy o stosowanie ekonomicznych rozwiązań, by nie obciążać portfeli właścicieli.

3

Podział na przestrzenie dla większego komfortu

W domkach angielskich – niezależnie od tego, czy to budynek całoroczny, czy wykorzystywany tylko w wakacje – znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennego komfortu. Kuchnia, łazienka, sypialnia czekają na lokatorów w mobilnym domu. Oferujemy budynki w trzech wariantach powierzchniowych i stopniach wykończenia. Domy mogą zostać oddane do użytku:

  • w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia,
  • w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania,
  • w wersji premium – z panelami fotowoltaicznymi na całej powierzchni dachu. Dodatkowo wyposażamy taki całoroczny domek w drewnianą podłogę, a w łazience kładziemy marmurowe płytki.
 

Modułowe nieruchomości dla ciebie i twojej rodziny

Od ponad 20 lat budujemy rynek nieruchomości, proponując sezonowe lub całoroczne mobilno-modułowe posiadłości. Domki angielskie to obok posiadłości holenderskich i letniskowych główny element naszej oferty. Poznaj zakres naszych działań i spełnij z nami swoje marzenia o nowym domu! Sprawimy, że moduły stworzą całość piękniejszą niż projekt.